Publications Office of the EU
Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bekanntmachung vergebener Auftrag: Kita Tappenbeck - Architektur- u. Freianlagenplanung

  • Zveřejněno
    21/05/2024
  • Lhůta
    17/06/2024
  • Udělení zakázky
    16/12/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samtgemeinde Boldecker Land
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE914 Gifhorn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71221000 Architektonické služby pro budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
341,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
-1.00 EUR
Číslo nabídky
2416-1
Popis

Die Samtgemeinde Boldecker Land plant den Neubau einer Kita in Tappenbeck. Dazu sind die Leistungen der Objektplanung Gebäude/Innenräume gemäß § 34 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlage 10 und Leistungen der Objektplanung Freianlagen gemäß § 39 HOAI, Leistungsphasen 1 bis 9, sowie Besondere Leistungen gem. Anlagen 11 zu erbringen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y4VHNCN
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Projekteinschätzung und Herangehensweise
Odhadovaná hodnota
341,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
-1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Die Planschmiede 2KS GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Hankensbüttel
PSČ: 29386
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.