Publications Office of the EU
Dánsko-Rønne: Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Rønne: Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení

  • Zveřejněno
    14/09/2022
  • Zrušeno
    07/10/2022
  • Otevírání nabídek
    31/10/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bornholms Regionskommune
Místo plnění
NUTS code: DK014 Bornholm
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK Danmark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35110000 Hasičské, záchranářské a bezpečnostní vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,000,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Bornholms Regionskommune ønsker at indgå kontrakt på opbygning af følgende:
1 stk. automobilsprøjte på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 380 4x2 crewcab langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.
3 stk. Tankvogn på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 430 6x2 dagførerhus langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/185880497.aspx
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/10/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,000,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.