Publications Office of the EU
Dodávka léčivého přípravku INN Phytomenadione a obchodní název Kanavit podle nařízení č. 10/2011 (smlouva № 10/20.02.2026) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka léčivého přípravku INN Phytomenadione a obchodní název Kanavit podle nařízení č. 10/2011 (smlouva № 10/20.02.2026)

  • Udělení zakázky
    19/03/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
УНИВЕРСИТЕТСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ЕНДОКРИНОЛОГИЯ "АКАД. ИВ. ПЕНЧЕВ" ЕАД
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG411 София (столица)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11.06 EUR
Číslo nabídky
567659
Popis

Dodávka léčivého přípravku INN Phytomenadione a obchodní název Kanavit

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Най-ниска цена
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
11.06 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: БУЛФАРМА ООД
Poštovní adresa:
Obec: гр. Пещера
PSČ: 4550
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.