Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Konstrukční a stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Madrid: Konstrukční a stavební práce

  • Oznámení výsledků
    25/02/2019
  • Odhad zveřejnění
    01/03/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Neaktivní
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Místo plnění
NUTS code: ES415 Salamanca
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45220000 Konstrukční a stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,600,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

PC reposición servicios por electrificación de la línea Medina del Campo-Salamanca-Fuentes de Oñoro. Tramo: Salamanca-Fuentes de Oñoro.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
Země: ESP
Hlavní adresa: www.adif.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
1,600,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.