Publications Office of the EU
Veldwerk (monstername) en analyse - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Veldwerk (monstername) en analyse

  • Zveřejněno
    18/03/2024
  • Lhůta
    09/05/2024
  • Otevírání nabídek
    09/05/2024
  • Udělení zakázky
    15/01/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71620000 Analytické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,240,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Veldwerk: Het nemen, verpakken en transporteren van een indicatief of repressief monster. Analyse: Het in een lab analyseren van genomen monsters. ILT: De geraamde opdrachtwaarde van de opdracht is € 1.000.000,- exclusief btw per jaar. Nea: De geraamde opdrachtwaarde van de opdracht is € 60.000,- exclusief btw per jaar. Uitgaande van de maximale looptijd van vier (4) jaar komt dat neer op een totale opdrachtwaarde van € 4.240.000,- exclusief btw.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/329389
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/329389
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/05/2024 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Innovatie en ontwikkeling
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
4,240,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SGS Nederland B.V.
Poštovní adresa:
Obec: SPIJKENISSE
PSČ: 3208LA
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.