Publications Office of the EU
Německo-Heide: Zemní plyn - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Heide: Zemní plyn

  • Zveřejněno
    27/08/2016
  • Lhůta
    27/09/2016
  • Otevírání nabídek
    28/09/2016
  • Udělení zakázky
    18/10/2016
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Heide
Místo plnění
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09123000 Zemní plyn
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
510,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
510,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Dodávky zemního plynu městu Heide za dodací období od 1.1.2017 do 1.1.2019. Celkový objem 6 380 000 kWh za rok je rozdělen mezi 30 neměřených míst dodávky.

Metoda podání
Elektronicky:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/09/2016 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
510,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
510,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Stadtwerke Heide GmbH
Poštovní adresa: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Obec: Heide
PSČ: 25746
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.