Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Totnes: Zabezpečování pohostinských služeb pro školy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Spojené království/Velká Británie-Totnes: Zabezpečování pohostinských služeb pro školy

  • Zveřejněno
    04/10/2017
  • Lhůta
    03/11/2017
  • Udělení zakázky
    02/03/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
King Edward Vl Community College
Místo plnění
NUTS code: UKK43 Devon CC
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKI7 Outer London - West and North West
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
55524000 Zabezpečování pohostinských služeb pro školy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
300,000.00 GBP
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Úspěšný dodavatel bude muset poskytovat stravovací služby pro King Edward Vl Community College.
Smlouva se týká rozsahu poskytování veškerých stravovacích a prodejních služeb ve škole, což zahrnuje rovněž veškeré požadavky na pohostinnost a bezplatné vydávání.
Současné služby jsou poskytovány prostřednictvím interní nabídky stravovacích služeb.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: King Edward Vl Community College
Poštovní adresa: Ashburton Road
Obec: Totnes
Kód NUTS: UKI7
PSČ: TQ9 5JX
Země: GBR
Hlavní adresa: http://www.kingedwardvi.devon.sch.uk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
300,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
300,000.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Aspens Services Limited
Poštovní adresa:
Obec: Hindlip
PSČ:
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.