Publications Office of the EU
Francie-Bourg-en-Bresse: Stavební úpravy domů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Bourg-en-Bresse: Stavební úpravy domů

  • Zveřejněno
    21/01/2015
  • Lhůta
    17/02/2015
  • Udělení zakázky
    14/01/2016
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dynacité OPH de l'Ain
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45211100 Stavební úpravy domů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,852,979.00 EUR
Číslo nabídky
CR FILIERE BOIS
Popis

La consultation a pour objet la passation d'un accord-cadre mono-attributaire en vue de la désignation d'un groupement conception-réalisation pour la mise en place du programme «ouvrages en filière bois» lancé par le groupement de commande dont le coordonnateur est Dynacite, chargé de la passation de l'accord-cadre.
Chaque membre du groupement de commande est responsable de la passation et de la gestion de ses propres marchés subséquents à l'accord-cadre.
Un objectif de performance énergétique RT2012 - 10 % est recherché.
La présente consultation porte également sur l'attribution du premier marché subséquent portant sur l'opération:
— conception-réalisation d'une vingtaine de logements à Pérouges.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dynacité
Poštovní adresa: 390 boulevard du 8 mai 1945
Obec: Bourg-en-Bresse Cedex
PSČ: 01013
Kontaktní osoba: Service juridique
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,852,979.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: société Socopa SAS
Poštovní adresa: 3 route de Crosery
Obec: Vagney
PSČ: 88120
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.