Publications Office of the EU
Rakousko-Salcburk: Stavební zámečnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rakousko-Salcburk: Stavební zámečnictví

  • Zveřejněno
    25/01/2018
  • Lhůta
    06/03/2018
  • Otevírání nabídek
    06/03/2018
  • Udělení zakázky
    05/04/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Land Salzburg
Místo plnění
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT32 Salzburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421000 Stavební zámečnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
290,999.15 EUR
Číslo nabídky
20603-B3/224/302-2018
Popis

Truhlářské výrobky pro podlahy, stěny, stropy pro rozšíření sportovních hal střediska odborné školy Walserfeld ve městě 5071 Wals, Schulstraße 7.

Metoda podání
Elektronicky:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/03/2018 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
290,999.15 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Strabag AG
Poštovní adresa: Ortenburgerstraße 27
Obec: Spittal an der Drau
PSČ: 9800
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.