Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Údržba a opravy programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Údržba a opravy programového vybavení

  • Zveřejněno
    24/07/2019
  • Lhůta
    08/10/2019
  • Udělení zakázky
    09/12/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72267000 Údržba a opravy programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
37,742,830.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
25,006,892.50 PLN
Číslo nabídky
DPiZP.2610.5.2019
Popis

Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym”) usługi utrzymania i rozwoju systemu informatycznego EBS na warunkach i zasadach określonych w umowie wraz z załącznikami.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Poštovní adresa: al. Jana Pawła II 70
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 00-175
Země: POL
Kontaktní osoba: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa
Hlavní adresa: www.arimr.gov.pl
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/arimr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
37,742,830.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
25,006,892.50 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Dahliamatic Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Gottlieba Daimlera 2
Obec: Warszaw
PSČ: 02-460
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.