Publications Office of the EU
Polsko-Wipsowo: Naftový olej - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Wipsowo: Naftový olej

  • Zveřejněno
    02/12/2022
  • Lhůta
    04/01/2023
  • Otevírání nabídek
    04/01/2023
  • Udělení zakázky
    08/02/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Nadleśnictwo Wipsowo
Místo plnění
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL622 Olsztyński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09134100 Naftový olej
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
752,700.00 EUR
Číslo nabídky
ZG.270.13.2022
Popis

Dostawa do Nadleśnictwa Wipsowo paliw płynnych i olejów do pojazdów mechanicznych na 2023 rok

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Nadleśnictwo Wipsowo
Poštovní adresa: Wipsowo 51C,11-010 Barczewo
Obec: Wipsowo
Kód NUTS: PL622
PSČ: 11-010
Země: POL
Kontaktní osoba: Piotr Kulas, Roman Gumułka
Hlavní adresa: https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/01/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
752,700.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FALCO Mazurkiewicz w wspólnicy sp. j., ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Poštovní adresa:
Obec: Olsztyn
PSČ:
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.