Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Technické projektování - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Riga: Technické projektování

  • Zveřejněno
    20/12/2022
  • Lhůta
    17/01/2023
  • Otevírání nabídek
    17/01/2023
  • Udělení zakázky
    21/02/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Místo plnění
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV00 Latvija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71320000 Technické projektování
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
31,000.00 EUR
Číslo nabídky
LVC 2022/148/AC
Popis

Valsts galvenā autoceļa E67/A7 Rīga - Bauska - Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 7,80 - 25,00 km (Ķekavas apvedceļa) izbūve izdalītā ceļa P4 izbūves būvprojekta minimālā sastāvā izstrāde

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Národní registrační číslo: 40003344207
Poštovní adresa: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Obec: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV - 1050
Země: LVA
Kontaktní osoba: Jolanta Inga Brasa
Hlavní adresa: https://www.lvceli.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/92959
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/01/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
31,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AS Ceļuprojekts
Poštovní adresa: Murjāņu iela 7A
Obec: Rīga
PSČ: LV 1024
Země: LVA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.