Publications Office of the EU
Francie-Limoges: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Limoges: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora

  • Zveřejněno
    05/08/2014
  • Lhůta
    17/09/2014
  • Udělení zakázky
    24/12/2014
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agence de services et de paiement
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
MP 14-26
Popis

Appui à l'AMOA du projet DEFI «Dispositif extranet pour la formation et l'indemnisation»
Le marché comporte un lot unique et inclut les 4 prestations suivantes:
— prestation 1: assistance à l'analyse fonctionnelle,
— prestation 2: support à la recette fonctionnelle,
— prestation 3: pilotage de la recette fonctionnelle,
— prestation 4: assistance à l'accompagnement du changement.
Les descriptions des prestations attendues et les spécifications techniques sont décrites dans le CCTP.
Les prestations sont à réaliser dans les locaux de l'ASP, situés à Limoges (87).
Le marché s'exécutera pour un minimum de 500 jours et un maximum de 1 250 000 EUR (HT).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Profil acheteur de l'ASP
Poštovní adresa: 2 rue du Maupas
Obec: Limoges
PSČ: 87040
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: CGI France SAS
Poštovní adresa: 23 allée Alan Turing
Obec: Clermont-Ferrand
PSČ: 63000
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.