Publications Office of the EU
Rumunsko-Târgu Mureș: Opravy a modernizace budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Târgu Mureș: Opravy a modernizace budov

  • Zveřejněno
    01/03/2022
  • Zrušeno
    08/03/2022
  • Otevírání nabídek
    31/03/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Primaria Municipiului Tirgu-Mures
Místo plnění
NUTS code: RO125 Mureş
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO125 Mureş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45453000 Opravy a modernizace budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
37,815,117.72 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
4322823/2022/PR_PAAP
Popis

Executie de lucrari de reparatii curente la instituțiile de învățămant din Municipiul Târgu Mureș. Cantitatile estimate minime si maxime ale acordului cadru si cantitățile minime și maxime ale unui contract subsecvent se regasesc in Anexa 5 a Caietului de sarcini.
Termenul până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legatură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11 a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Primaria Municipiului Tirgu-Mures
Národní registrační číslo: 4322823
Poštovní adresa: Strada: Piata Victoriei nr. 3
Obec: Targu Mures
Kód NUTS: RO125
PSČ: 540026
Země: ROU
Kontaktní osoba: OROSAN CLAUDIA
Hlavní adresa: www.tirgumures.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/03/2022 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
37,815,117.72 RON
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.