Publications Office of the EU
Francie-Saint-Denis: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Saint-Denis: Stavební práce

  • Zveřejněno
    07/09/2018
  • Lhůta
    24/09/2018
  • Otevírání nabídek
    26/09/2018
  • Udělení zakázky
    12/10/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Groupement de commandes EPSMR — CHGM
Místo plnění
NUTS code: FRY40 La Réunion
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRY40 La Réunion
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
53,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
52,200.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Cílem této konzultace je vytvořit pro veřejné zařízení pro duševní zdraví na Réunionu strukturu konzultací a terapeutických činností v Saint-Leu a týká se pouze části 4 – hliníkových truhlářských truhlářských výrobků, které byly v předchozím řízení prohlášeny za neúspěšné.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Cellule des marches - D2A
Poštovní adresa: offre à déposer sur www.marches-securises.fr
Obec: Saint-Paul Cedex
Kód NUTS: FRY40
PSČ: 97863
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.marches-securises.fr
Elektronicky:
http://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/09/2018 14:00
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
53,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
52,200.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SARL Maroi
Poštovní adresa: 76 route de Cambaie
Obec: Saint-Paul
PSČ: 97460
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.