Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Ultrazvukové jednotky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Ultrazvukové jednotky

  • Zveřejněno
    21/05/2021
  • Lhůta
    07/06/2021
  • Otevírání nabídek
    07/06/2021
  • Udělení zakázky
    22/06/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher
Místo plnění
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33112200 Ultrazvukové jednotky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
750,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
750,000.00 PLN
Číslo nabídky
15/PN/2021/BK
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG dla Narodowego Instytutu Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher
Národní registrační číslo: 000288567
Poštovní adresa: ul. Spartańska 1
Obec: Warszawa
Kód NUTS: PL911
PSČ: 02-637
Země: POL
Kontaktní osoba: Bogumiła Kalinowska
Hlavní adresa: www.spartanska.pl
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/spartanska
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2021 10:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
750,000.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
750,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: MDS Cardio sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Transportowców 11
Obec: Warszawa
PSČ: 02-858
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.