Publications Office of the EU
Bulharsko-Kozloduy: Servery - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Kozloduy: Servery

  • Zveřejněno
    10/03/2023
  • Lhůta
    06/04/2023
  • Otevírání nabídek
    07/04/2023
  • Udělení zakázky
    08/06/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Místo plnění
NUTS code: BG313 Враца
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG313 Враца
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48820000 Servery
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
198,270.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
128,000.00 BGN
Číslo nabídky
51007
Popis

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/276726
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/04/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
198,270.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
128,000.00 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: АСАП ЕООД
Poštovní adresa: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Obec: гр. София
PSČ: 1612
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.