Publications Office of the EU
UK-Liverpool: Bytová výstavba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

UK-Liverpool: Bytová výstavba

  • Udělení zakázky
    22/03/2013
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Liverpool City Council
Místo plnění
NUTS code: UKD72 Liverpool
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45210000 Bytová výstavba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
18,400,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Výstavba nových školních budov pro St John Bosco Arts College a Our Lady and St Swithins (společné umístění) na pozemcích na Storrington Avenue Stonebridge Cross Liverpool (dále jen „stavba“). Dohoda o rozvoji bude zahrnovat projektování a výstavbu, služby řízení rozvoje, odborné týmové služby a související služby.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
18,400,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Liverpool Partnership LLP
Poštovní adresa: Cornwall Building, 45-51 Newhall Street, Birmingham
Obec: Warwickshire
PSČ: B3 3QR
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.