Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Údržba výtahů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Údržba výtahů

  • Zveřejněno
    15/06/2022
  • Lhůta
    19/07/2022
  • Otevírání nabídek
    19/07/2022
  • Udělení zakázky
    06/09/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT Lietuva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50750000 Údržba výtahů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
78,120.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Národní registrační číslo: 188710061
Poštovní adresa: Konstitucijos pr.3
Obec: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: 09601
Země: LTU
Kontaktní osoba: Irina Fišer
Hlavní adresa: http://www.vilnius.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/07/2022 10:45
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
78,120.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB Liftai EU
Poštovní adresa: Panerių g. 51-400
Obec: Vilnius
PSČ: 03160
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.