Publications Office of the EU
Švédsko-Helsingborg: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Helsingborg: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Zveřejněno
    18/12/2020
  • Lhůta
    25/01/2021
  • Otevírání nabídek
    26/01/2021
  • Udělení zakázky
    30/03/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Helsingborgs stad
Místo plnění
NUTS code: SE224 Skåne län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE224 Skåne län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,500,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,500,000.00 SEK
Číslo nabídky
398/20
Popis

Upphandlingen omfattar ramavtal avseende revisionsbesiktningar av brandlarm/utrymningslarm och sprinklers enligt SBF 141 samt konsult/rådgivning för detsamma.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Helsingborgs stad
Národní registrační číslo: 212000-1157
Poštovní adresa: Drottninggatan 2
Obec: Helsingborg
Kód NUTS: SE224
PSČ: 252 21
Země: SWE
Kontaktní osoba: Amelie Tornerhjelm
Hlavní adresa: www.helsingborg.se
Elektronicky:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=55749
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/01/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,500,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
2,500,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Albacon Aktiebolag
Poštovní adresa: Box 619
Obec: Nacka
PSČ: 131 21
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.