Publications Office of the EU
Polsko-Gdaňsk: Zemní plyn - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Gdaňsk: Zemní plyn

  • Zveřejněno
    24/02/2023
  • Lhůta
    27/03/2023
  • Udělení zakázky
    30/03/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Místo plnění
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL634 Gdański
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09123000 Zemní plyn
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,355,261.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,576,024.28 PLN
Číslo nabídky
54/PN/2023
Popis

1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i dystrybucja gazu ziemnego średniego ciśnienia dla agregatów kogeneracji i nawilżaczy w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, punkt poboru gazu nr ID PL0032059275 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 17 na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne oraz wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych w szacunkowej ilości określonej w załączniku nr 3 do SWZ.
2.Wskazane prognozowane zużycie gazu ziemnego, określone w załączniku nr 3 do SWZ, ma charakter orientacyjny i może odbiegać od faktycznie pobranej w okresie trwania umowy ilości gazu. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości gazu nie pociąga dla Zamawiającego (odbiorcy gazu) żadnych konsekwencji, poza koniecznością dokonania zapłaty za faktycznie pobraną ilość gazu oraz usługi przesyłu zgodnie z obowiązującą Taryfą Opera
3.Minimalna wartość dostaw gazu wynosi 1 000 000,00 PLN.
4. Pozostałe wymagania zawarte w SWZ wraz z załącznikami

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
5,355,261.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
3,576,024.28 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: PGMiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Jana Kazimierza 3
Obec: Warszawa
PSČ: 01-248
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.