Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Southend-on-Sea: Rekreační, kulturní a sportovní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Southend-on-Sea: Rekreační, kulturní a sportovní služby

  • Zveřejněno
    10/08/2018
  • Lhůta
    11/09/2018
  • Otevírání nabídek
    11/09/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Southend-on-Sea Borough Council
Místo plnění
NUTS code: United Kingdom
Sídlo kupujícího
NUTS code: United Kingdom
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92000000 Rekreační, kulturní a sportovní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
420,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
2
Číslo nabídky
DN357936
Popis

Southend-on-Sea Borough Council on behalf of the SEAT programme is seeking tenders from suitably experienced and qualified providers for the provision of cycle hubs across the South Essex area with a strong focus in Basildon, Southend and Tilbury and a cycle loan scheme operating across the South Essex area. The emphasis within these requirements is on access to education, training and employment and wherever possible the schemes should create training and employment opportunities for people in South Essex.

Metoda podání
Elektronicky:
https://procontract.due-north.com/Advert/Index?advertId=2be58956-029b-e811-80ed-005056b64545
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/09/2018 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.