Publications Office of the EU
Německo-Altötting: Ochrana před zásahem blesku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Altötting: Ochrana před zásahem blesku

  • Zveřejněno
    12/10/2020
  • Lhůta
    11/03/2021
  • Udělení zakázky
    11/05/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
InnKlinikum gKU Altötting und Mühldorf
Místo plnění
NUTS code: DE21G Mühldorf a. Inn
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE214 Altötting
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45312310 Ochrana před zásahem blesku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,648.40 EUR
Číslo nabídky
395
Popis

4030.001 Blitzschutz.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
7,648.40 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Franz Maier Blitzschutzbau GmbH
Poštovní adresa: Johann-Hoffmann-Str. 5
Obec: Aidenbach
PSČ: 94501
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.