Publications Office of the EU
Norsko-Oslo: Vyhledávací a bezpečnostní služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Oslo: Vyhledávací a bezpečnostní služby

  • Zveřejněno
    07/05/2021
  • Lhůta
    04/06/2021
  • Otevírání nabídek
    04/06/2021
  • Udělení zakázky
    08/07/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stortinget
Místo plnění
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO Norge
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79700000 Vyhledávací a bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500,000.00 NOK
Číslo nabídky
2021/2221
Popis

In their open threat assessments, the security authorities have pointed out that advanced threat actors, including foreign intelligence, use large resources to break into Norwegian computer networks in order to gain access to information and to influence Norwegian decision-making processes.
Digital attacks are ongoing, and security measures are continuously developed based on risk and vulnerability analysis. Regardless, in one year, the Norwegian Parliament has been exposed to two cyber attacks where hackers managed to obtain data from our systems. In the first instance, PST's investigation concluded on 8 December 2020 that foreign intelligence was behind the attack. The last attack is still under investigation, and the Norwegian Parliament does not know who is responsible for the attack. The attack is considered to be very advanced.
With an increasingly complex and demanding digital threats and with the experiences from the events mentioned, the Norwegian Parliament's administration wants to carry out an external evaluation.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/154763539.aspx
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/06/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
1,500,000.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: KPMG AS (Hovedenhet)
Poštovní adresa: Sørkedalsveien 6
Obec: OSLO
PSČ: 0369
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.