Publications Office of the EU
Rámcová dohoda o odstraňování graffiti a čištění komunálních nemovitostí a jiných objektů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rámcová dohoda o odstraňování graffiti a čištění komunálních nemovitostí a jiných objektů

  • Zveřejněno
    17/11/2023
  • Lhůta
    18/12/2023
  • Otevírání nabídek
    19/12/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Västra Mälardalens Kommunalförbund
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
VMKF-U 2023.134
Popis

Záměrem klienta je uchovat obecní objekty a další objekty s přidruženými komponenty, a to jak uvnitř, tak venku, bez graffiti, znečištění atd.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1949&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1949&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/12/2023 00:00
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
8,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.