Publications Office of the EU
Česko-Hradec Králové: Zdravotnické přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Hradec Králové: Zdravotnické přístroje

  • Zveřejněno
    03/05/2021
  • Lhůta
    31/05/2021
  • Otevírání nabídek
    31/05/2021
  • Udělení zakázky
    24/08/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Královéhradecký kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,220,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,195,600.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Metoda podání
Elektronicky:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
31/05/2021 09:00
Kupující
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,220,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
2,195,600.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Poštovní adresa: Knínická 1577/8
Obec: Kuřim
PSČ: 664 34
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.