Publications Office of the EU
Německo-Řezno: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Řezno: Stavební práce

  • Oznámení výsledků
    29/11/2012
  • Zveřejněno
    22/08/2015
  • Lhůta
    24/09/2015
  • Otevírání nabídek
    24/09/2015
  • Udělení zakázky
    29/10/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Medizinische Einrichtungen des Bezirks Oberpfalz GmbH
Místo plnění
NUTS code: DE232 Regensburg, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
AZ:404-3.32
Popis

Výstavba centrální kuchyňské a personální restaurace v okresní nemocnici v Regensburgu, která se uskuteční ve dvou fázích;
Hrubá povrchová plocha: 4 634 m²; Hrubý objem: 22 559 m³.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/09/2015 13:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Althammer Bau GmbH
Poštovní adresa: Ortsstraße 3a
Obec: Pemfling – Großbergerdorf
PSČ: 93482
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.