Publications Office of the EU
Rumunsko-Târgu Mureș: Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rumunsko-Târgu Mureș: Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření

  • Zveřejněno
    10/04/2020
  • Lhůta
    15/05/2020
  • Otevírání nabídek
    15/05/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Místo plnění
NUTS code: RO125 Mureş
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO125 Mureş
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696800 Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,399,894.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,946,281.30 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
24014380_2020_PAAPD1130310
Popis

Školy digitálního paktu Duisburg – infrastruktura IT a technologie nízkého napětí (zde: Balíček 32 Jeřábová škola SFSB v Duisburg-Wanheimerort)

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Spitalul Clinic Județean Mureș
Národní registrační číslo: 24014380
Poštovní adresa: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Obec: Târgu Mureș
Kód NUTS: RO125
PSČ: 540072
Země: ROU
Kontaktní osoba: Nicoleta Sandor
Hlavní adresa: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/05/2020 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.