Publications Office of the EU
Německo-Saarbrücken: Lešenářské práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Saarbrücken: Lešenářské práce

  • Zveřejněno
    04/03/2019
  • Lhůta
    01/04/2019
  • Otevírání nabídek
    01/04/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Saarland Heilstätten GmbH
Místo plnění
NUTS code: DEC01 Regionalverband Saarbrücken
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEC01 Regionalverband Saarbrücken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45262100 Lešenářské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
340-300.11
Popis

Gerüstbau

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: GESSNER RAe PartGmbB
Poštovní adresa: Berliner Promenade 16
Obec: Saarbrücken
Kód NUTS: DEC01
PSČ: 66111
Země: DEU
Hlavní adresa: https://vergabe.saarland
Elektronicky:
https://vergabe.saarland
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/04/2019 12:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.