Publications Office of the EU
Polsko-Tomaszów Mazowiecki: Balíky programů a informační systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Tomaszów Mazowiecki: Balíky programů a informační systémy

  • Zveřejněno
    31/10/2019
  • Lhůta
    03/12/2019
  • Otevírání nabídek
    03/12/2019
  • Udělení zakázky
    10/01/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48000000 Balíky programů a informační systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
249,217.68 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
256,607.52 PLN
Číslo nabídky
ZP/36/Sp./2019
Popis

Předmětem smluv je dodání a instalace hardwaru a softwaru pro realizaci projektu „Rozšíření katalogu elektronických služeb poskytovaných ve zdravotnickém středisku Tomaszi“.
Předmět zakázky zahrnuje:
Dodávka a instalace počítačů – 48 jednotek podle požadavků popsaných v příloze. 1 k OPU;
Licence pro operační systémy PC – 152 jednotek, podle požadavků popsaných v příloze. 2 k rámcovému programu pro konkurenceschopnost a inovace.
V souvislosti s konfigurací a instalací dodaného softwaru veřejný zadavatel požaduje:
Vypracování dokumentu o plánu provádění smlouvy,
Provedení obvyklé dokumentace;
Po provedení objednávky bude dodavatel povinen poskytnout záruční službu a aktualizovat péči po dobu nejméně 12 měsíců (v souladu s nabídkou dodavatele) ode dne podpisu závěrečného potvrzení o převzetí.
Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v příloze 1 ZP a v přílohách 1 a 2 CIP jsou uvedeny podrobné (minimální) texty.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Jana Pawła II 35
Obec: Tomaszów Mazowiecki
Kód NUTS: PL
PSČ: 97-200
Země: POL
Kontaktní osoba: Krzysztof Markiewicz, Monika Zajda, Dominik Butlański
Hlavní adresa: www.szpitalwtomaszowie.pl
Elektronicky:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/12/2019 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
249,217.68 PLN
Konečná hodnota zakázky
256,607.52 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: NexOne Sp. z o.o. sp.k.
Poštovní adresa: ul. Narutowicza 121
Obec: Łódź
PSČ: 90-145
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.