Publications Office of the EU
Belgie-Bruggy: Zdravotnický spotřební materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Bruggy: Zdravotnický spotřební materiál

  • Zveřejněno
    25/02/2020
  • Lhůta
    06/05/2020
  • Udělení zakázky
    07/10/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
AZ Sint-Jan Brugge-Oostende AV
Místo plnění
NUTS code: BE251 Arr. Brugge
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE251 Arr. Brugge
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
212,422.24 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
20
Číslo nabídky
LVD 2019-AZ-09-122
Popis

Looptijd van het contract: 1.1.2021 tot en met 31.12.2024, er is geen mogelijkheid tot verlenging voorzien.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.