Publications Office of the EU
Belgie-Lutych: Opláštění budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Lutych: Opláštění budov

  • Zveřejněno
    13/08/2019
  • Lhůta
    25/09/2019
  • Otevírání nabídek
    25/09/2019
  • Udělení zakázky
    04/08/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Direction régionale de Liège
Místo plnění
NUTS code: BE334 Arr. Waremme
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45223220 Opláštění budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,262,873.90 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
DRI Liège - CF-AF 1940 2336 31 à 34-F03_1
Popis

Construction d'une école fondamentale (lot 1: gros-œuvre, parachèvements et abords, lot 2: menuiserie extérieure, lot 3: électricité, lot 4: HVAC – sanitaire).

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=DRI+Li%C3%A8ge+-+CF-AF+1940+2336+31+%C3%A0+34-F02
Nabídky lze podat
Submission for one lot only
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/09/2019 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.