Publications Office of the EU
Dánsko-Ballerup: Vojenská letadla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dánsko-Ballerup: Vojenská letadla

  • Udělení zakázky
    09/04/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Danish Defence Acquisition and Logistics Organizations
Místo plnění
NUTS code: DK Danmark
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK Danmark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35610000 Vojenská letadla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
48,000,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
48,000,000.00 DKK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

V roce 1998 pořídila obrana cílový bezpilotní systém sestávající z pozemní řídící stanice a cílových bezpilotních letounů pro výcvik pilotů/střelců vzdušných sil a námořnictva (Banshee systém).
.
Systém byl vyvinut pro vojenské účely, zejména aby reprezentoval/imuloval bezpilotní letouny, nepřátelská letadla a další letecké hrozby (např. raketové střely). Cílový systém bezpilotních letounů sestává z řady letadel bez řidiče (cílových dronů) používaných jako cíle při cvičeních se vzduchem. Obrana využívá systém k výcviku pilotů/střelců (provozovatelů) vzdušných sil a loděnice (operátorů) na škole Sjællands Odde.
.
Z článku 28 odst. 1 písm. e) směrnice o obraně a bezpečnosti vyplývá, že veřejný zadavatel může zadat zakázky prostřednictvím „jednacího řízení bez předchozího zveřejnění oznámení o zakázce“, pokud „z technických důvodů nebo z důvodů týkajících se ochrany výlučných práv může být zakázka zadána pouze určitému hospodářskému subjektu“.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Not specified
Odhadovaná hodnota
48,000,000.00
Konečná hodnota zakázky
48,000,000.00 DKK
Přidělení zakázky
Úřední název: QinetiQ Target Systems Ltd
Poštovní adresa: GB430734376000, The Boulevard, Orbital Park, Ashford, Kent,
Obec: Ashford, Kent,
PSČ: TN24 0GA
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.