Publications Office of the EU
OPEN PROCEDURE FOR STIPULATION FRAMEWORK AGREEMENT SERVICE WELCOME NO. 900 MIGRANTS IN SINGLE HOUSING UNITS WITH A MAXIMUM CAPITAL OF 50 PLACES - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

OPEN PROCEDURE FOR STIPULATION FRAMEWORK AGREEMENT SERVICE WELCOME NO. 900 MIGRANTS IN SINGLE HOUSING UNITS WITH A MAXIMUM CAPITAL OF 50 PLACES

  • Udělení zakázky
    02/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
PREFETTURA DI VERONA
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH31 Verona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85311000 Ústavní sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
27,716,278.00 EUR
Číslo nabídky
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Popis

OPEN PROCEDURE FOR STIPULATION FRAMEWORK AGREEMENT SERVICE WELCOME NO. 900 MIGRANTS IN SINGLE HOUSING UNITS WITH A MAXIMUM CAPITAL OF 50 PLACES

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
27,716,278.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Poštovní adresa:
Obec: NOGARA
PSČ: 37054
Země:
Úřední název: IGEA S.C.S.
Poštovní adresa:
Obec: VERCELLI
PSČ: 13100
Země:
Úřední název: ATI SAMARITANO
Poštovní adresa:
Obec: VERONA
PSČ: 37126
Země:
Úřední název: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Poštovní adresa:
Obec: BUSSOLENGO
PSČ: 37012
Země:
Úřední název: A.CROSS ONLUS
Poštovní adresa:
Obec: CAPRINO VERONESE
PSČ: 37013
Země:
Úřední název: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Poštovní adresa:
Obec: VERONA
PSČ: 37121
Země:
Úřední název: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Poštovní adresa:
Obec: CORTE FRANCA
PSČ: 25040
Země:
Úřední název: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Poštovní adresa:
Obec: VERONA
PSČ: 37135
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.