Publications Office of the EU
Francie-Courbevoie: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Courbevoie: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    24/05/2017
  • Lhůta
    19/06/2017
  • Otevírání nabídek
    19/06/2017
  • Udělení zakázky
    28/08/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Courbevoie
Místo plnění
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
140,000.00 EUR
Číslo nabídky
17s0030
Popis

La consultation donnera lieu à un marché forfaitaire et à tranches conformément à l'article 77 du décret no 2016-360 du 25.3.2016 définies comme suit:
Tranche ferme — diagnostic et missions de base
Tranche optionnelle 1 — ordonnancement — pilotage — coordination (Opc)
La tranche ferme est divisée en 8 phases définies comme suit:
1.Diagnostic;
2.Avant Projet Sommaire;
3.Avant Projet Définitif;
4.Études de projet;
5.Assistance pour la passation des contrats de travaux;
6.Examen de conformité visa;
7.Direction de l'exécution des contrats de travaux;
8.Assistance lors des opérations de réception.
Le marché prendra effet à compter de sa date de notification pour une durée de 25 mois hors période de garantie de parfait achèvement des ouvrages issus de cette opération (durée légale 1 an).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ville de Courbevoie: service de la commande publique
Poštovní adresa: Hôtel de Ville, 1 rue Albert Simonin
Obec: Courbevoie
Kód NUTS: FR105
PSČ: 92401
Země: FRA
Hlavní adresa: http://www.ville-courbevoie.fr
Elektronicky:
http://www.ville-courbevoie.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/06/2017 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
140,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SARL Uruk V
Poštovní adresa: 27 rue de Chambéry
Obec: Paris
PSČ: 75015
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.