Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Televizní produkční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Barcelona: Televizní produkční služby

  • Udělení zakázky
    27/11/2017
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Xarxa Audiovisual Local, S.L.
Místo plnění
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES511 Barcelona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92221000 Televizní produkční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
247,920.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
247,920.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Producción audiovisual de un programa de Tv «Bentrobats».

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
247,920.00
Konečná hodnota zakázky
247,920.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ETV-Llobregat TV, S.L.
Poštovní adresa:
Obec: Barcelona
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.