Publications Office of the EU
Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel

  • Zveřejněno
    21/07/2026
  • Lhůta
    24/08/2026
  • Otevírání nabídek
    24/08/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,674,797.61 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
01
Popis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel dle položkového rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo, a dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 6 této zadávací dokumentace. Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Položkový rozpočet • Projektová dokumentace • Vyjádření NPÚ ze dne 23.10.2024 Předmět veřejné zakázky podle CPV: • 45311000-0: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení • 31500000-1: Elektrické zdroje světla a svítidla

Metoda podání
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/08/2026 10:00
Způsob zadání zakázky
Nejnižší nabídková cena
Odhadovaná hodnota
7,674,797.61 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.