Publications Office of the EU
Rumunsko-Oradea: Zobrazovací zařízení magnetické resonance - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Oradea: Zobrazovací zařízení magnetické resonance

  • Zveřejněno
    10/04/2020
  • Lhůta
    18/05/2020
  • Otevírání nabídek
    18/05/2020
  • Udělení zakázky
    12/08/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic Municipal „Dr. Gavril Curteanu”
Místo plnění
NUTS code: RO111 Bihor
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO111 Bihor
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33113000 Zobrazovací zařízení magnetické resonance
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,723,453.78 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,640,000.00 RON
Číslo nabídky
4208463-2020-63
Popis

RMN, livrare, punere in functiune si instruire personal pana la 31.12.2020, 1 bucata, valoare estimata 3723453,78 RON fara T.V.A.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Spitalul Clinic Municipal „Dr. Gavril Curteanu”
Národní registrační číslo: 4208463
Poštovní adresa: Str. Corneliu Coposu nr. 12
Obec: Oradea
Kód NUTS: RO111
PSČ: 410469
Země: ROU
Kontaktní osoba: Ileana Adina Marge
Hlavní adresa: www.scmo.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/05/2020 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,723,453.78 RON
Konečná hodnota zakázky
3,640,000.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA
Poštovní adresa: Strada Văcărescu Barbu, Nr. 301-311, Sector: 2
Obec: Bucuresti
PSČ: 020276
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.