Publications Office of the EU
Dodávka, na základě pronájmu, montáž, demontáž, technická pomoc a údržba zvukových a osvětlovacích zařízení pro koncerty, které se budou konat v letech 2025, 2026, 2027 a 2028 vydání Donostiako Jazzaldia - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka, na základě pronájmu, montáž, demontáž, technická pomoc a údržba zvukových a osvětlovacích zařízení pro koncerty, které se budou konat v letech 2025, 2026, 2027 a 2028 vydání Donostiako Jazzaldia

  • Zveřejněno
    16/04/2025
  • Lhůta
    15/05/2025
  • Otevírání nabídek
    16/05/2025
  • Udělení zakázky
    30/04/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Donostia Kultura - Victoria Eugenia Antzokia
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32321300 Audiovizuální materiály
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
741,577.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
741,577.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
2025/06
Popis

Dodávka, na základě pronájmu, montáž, demontáž, technická pomoc a údržba zvukových a osvětlovacích zařízení pro koncerty, které se budou konat v letech 2025, 2026, 2027 a 2028 vydání Donostiako Jazzaldia

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/05/2025 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.