Publications Office of the EU
Dodávka náhrad pro chovné středisko Margaritifera auricularia v La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) a norem, mikrobiologie, chromatografie a laboratorních náhrad pro laboratoře Pirenarium a Bailín, T.M. de Sabiñánigo (Huesca) LOTS 1 až 5 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka náhrad pro chovné středisko Margaritifera auricularia v La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) a norem, mikrobiologie, chromatografie a laboratorních náhrad pro laboratoře Pirenarium a Bailín, T.M. de Sabiñánigo (Huesca) LOTS 1 až 5

  • Zveřejněno
    03/05/2023
  • Lhůta
    29/05/2023
  • Otevírání nabídek
    14/07/2023
  • Udělení zakázky
    21/11/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Místo plnění
NUTS code: ES24 Aragón
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33793000 Laboratorní sklo
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
580,759.26 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
2023/A-SU-0044
Popis

Jedná se o otevřené řízení Článek 156 LCSP

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Národní registrační číslo: B99354607
Poštovní adresa: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Obec: Zaragoza
Kód NUTS: ES243
PSČ: 50018
Země: ESP
Kontaktní osoba: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/07/2023 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.