Publications Office of the EU
Německo-Stuttgart: Instalace a montáž technického zařízení budovy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Stuttgart: Instalace a montáž technického zařízení budovy

  • Zveřejněno
    24/07/2018
  • Lhůta
    06/08/2018
  • Udělení zakázky
    04/12/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Abellio Rail Baden-Württemberg GmbH
Místo plnění
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45351000 Instalace a montáž technického zařízení budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
100,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Gegenstand des Auftrags ist die Lieferung und Einbau einer Krananlage für die geplante Schienenfahrzeugwerkstatt für Elektrofahrzeuge in Pforzheim einschließlich ergänzender Leistungen. Die Krananlage mit einer Hublast von ca. 12,5 t und einer Hubhöhe von ca. 7,5 m erhält eine Zweiträgerbrücke mit einer Spannweite von ca. 23,14 m und fährt entlang der Halle auf einer Länge von ca. 120 m.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Abellio Rail Baden-Württemberg GmbH
Poštovní adresa: Presselstr. 10
Obec: Stuttgart
Kód NUTS: DE129
PSČ: 70191
Země: DEU
Kontaktní osoba: Christian Tellkamp
Hlavní adresa: http://www.abellio.de
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E16496879
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
100,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.