Publications Office of the EU
ÚDRŽBA PARK ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

ÚDRŽBA PARK ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS

  • Zveřejněno
    24/10/2025
  • Lhůta
    03/11/2025
  • Otevírání nabídek
    06/11/2025
  • Udělení zakázky
    17/12/2025
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
PATRIMOINE SA LANGUEDOCIENNE
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50750000 Údržba výtahů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
318,764.22 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
ASCENSEURS BRENNUS
Popis

Organizace, které jsou členy SAC BRENNUS, se rozhodly vytvořit konsorcium pro zahájení smlouvy na údržbu příslušného vozového parku Elevators. Členy skupiny jsou: - DOMITIA HABITAT OPH (11) - PATRIMOINE S.A. Languedocienne (31) - L'OPH de la Communauté d'Agglomération CASTRES-MAZAMET (81)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/11/2025 14:00
Místo plnění
Není k dispozici
Kód CPV

50750000 - Údržba výtahů

45000000 - Stavební práce

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.