Publications Office of the EU
Německo-Pfaffenhofen a. d. Ilm: Instalace a montáž větrání a klimatizace - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Německo-Pfaffenhofen a. d. Ilm: Instalace a montáž větrání a klimatizace

  • Zveřejněno
    26/05/2023
  • Lhůta
    30/06/2023
  • Otevírání nabídek
    30/06/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landratsamt Pfaffenhofen
Místo plnění
NUTS code: DE21J Pfaffenhofen a. d. Ilm
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE21J Pfaffenhofen a. d. Ilm
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

1 vnitřní větrací jednotka (sání a výfukový vzduch) 14,500 m³/h s integrovaným chlazením
1 kuchyňská větrací jednotka pro střešní krytinu (sání a výfukový vzduch) 6 500 m³/h
— Ventilační kanál z korozivzdorné oceli přibližně 95 m² jako přímý kanál
Přibližně 75 m² ventilačního kanálu z korozivzdorné oceli jako tvarovaný kus
— Pozinkované přibližně 700 m (DN100 – DN250)
Přibližně 940 m² kanálu galvanizovaného jako přímý kanál a přibližně 390 m² kanálu pozinkovaného tvarováním
— 60 proměnná objemový regulátor (DN100 – DN250)
80 dutých tlumičů (DN100 – DN250)
100 St. ventilační výstup (dodávky a výfukový vzduch)

Metoda podání
Elektronicky:
www.staatsanzeiger-eservices.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/06/2023 09:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.