Publications Office of the EU
Bulharsko-Plovdiv: Kotle k ústřednímu vytápění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Bulharsko-Plovdiv: Kotle k ústřednímu vytápění

  • Zveřejněno
    07/11/2017
  • Udělení zakázky
    16/01/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Místo plnění
NUTS code: BG421 Пловдив
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG421 Пловдив
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44621220 Kotle k ústřednímu vytápění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,725,614.74 BGN
Číslo nabídky
282-TP-19-TG-Д-З
Popis

Dodávka, dílna a provádění funkčních vzorků pro připravenost k provozu kotlů o výkonu 1 + 19 MW a souvisejících systémů za použití kvalifikačního systému č. C-17-TP-TE-D-26 s předmětem „dodávky, dílny, seřízení a výkon funkčních vzorků až do připravenosti na provoz kotlů s kapacitou 19 + 1 MW a souvisejících soustav“.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Národní registrační číslo: 115016602
Poštovní adresa: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Obec: Пловдив
Kód NUTS: BG421
PSČ: 4000
Země: BGR
Kontaktní osoba: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Hlavní adresa: www.evn.bg
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
7,725,614.74 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: „Роберт Бош“ ЕООД
Poštovní adresa: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Obec: София
PSČ: 1407
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.