Publications Office of the EU
Polsko-Bydgoszcz: Obvazy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Polsko-Bydgoszcz: Obvazy

  • Zveřejněno
    14/03/2017
  • Lhůta
    27/04/2017
  • Udělení zakázky
    04/07/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jurasz
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141110 Obvazy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,612,287.20 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,446,299.30 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
39
Číslo nabídky
NLZ. 2017. 271.25
Popis

2.1. Předmětem zakázky je dodání materiálů pro úpravu, speciálních obvazů a pracích obvazů, jak jsou definovány v příloze 2 těchto zadávacích podmínek (dále jen „zásada“). 2.2. Předmět zakázky se týká 40 nedělitelných částí, pro které zadavatel umožňuje podat dílčí nabídky za předpokladu, že každá nabídka musí být úplná a musí splňovat zvláštní požadavky stanovené v cenových formulářích uvedených v příloze 2 těchto specifikací a požadavky stanovené v bodě 3 těchto specifikací.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy
Poštovní adresa: ul. M. Skłodowskiej-Curie 9
Obec: Bydgoszcz
Kód NUTS: PL613
PSČ: 85-094
Země: POL
Kontaktní osoba: Bożena Kula
Hlavní adresa: www.jurasza.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.