Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Balíky programů a informační systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Balíky programů a informační systémy

  • Zveřejněno
    13/04/2013
  • Lhůta
    22/05/2013
  • Otevírání nabídek
    22/05/2013
  • Udělení zakázky
    08/07/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kancelaria Senatu
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48000000 Balíky programů a informační systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
950,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,176,520.22 PLN
Číslo nabídky
BPSP-340-5/13 KP-1/13
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu do głosowania z torem audio w sali posiedzeń Senatu, wraz z serwisem i opcjonalnymi pracami rozwojowymi w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2. Przedmiot zamówienia – opis ogólny
2.2. Elementem Sali Posiedzeń Senatu RP jest system (konferencyjny) do obsługi głosowań zwany dalej systemem, pozwalający na:
2.2.2. Wykonywanie parlamentarnych głosowań imiennych;
2.2.3. Prowadzenie dyskusji z miejsc;
2.2.4. Współpracę z innymi systemami.
3. Istniejący system, wobec wyeksploatowania i wykonywanego remontu sali, zostanie w ramach ww.
postępowania, wymieniony na nowy.
4. Przedmiotem zamówienia jest elektroniczny system obsługi głosowań stanowiący zestaw urządzeń i programów służących do:
4.1. Identyfikacji głosujących/dyskutujących przy pomocy stykowych kart elektronicznych;
4.2. Realizacji głosowań;
4.3. Obsługi dyskusji prowadzonej z miejsc;
4.4. Przesyłania do wyświetlania komunikatów tekstowych, informacji o mówcach i głosowaniach;
4.5. Drukowania wyników głosowań;
4.6. Gromadzenia lokalnie ww. informacji i przesyłania jej do innych odbiorców;
4.7. Zarządzania opisanymi wyżej procesami i prezentacji zachodzących zjawisk na monitorach operatora;
5. Dostarczony system będzie musiał być dostosowany do posiadanych przez Kancelarię Senatu:
5.1. Systemu wizualizacji informacji na Sali Posiedzeń na ekranach LCD;
5.2. Systemu TV w zakresie sterowania i wyświetlania informacji;
5.3. Innych systemów gromadzenia informacji.
6. Zamówienie obejmuje:
6.1. Wykonanie projektu;
6.2. Dostawę elementów;
6.3. Dostarczenie dedykowanego oprogramowania;
6.4. Okablowanie sali w niezbędnym zakresie;
6.5. Instalację dostarczonych elementów systemu na sali;
6.6. Uruchomienie i testowanie systemu;
6.7. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
6.8. Asystę techniczną w czasie 3 pierwszych posiedzeń z nowym systemem;
6.9. Prace serwisowe (niegwarancyjne);
6.10. Rozwój funkcjonalności systemu w okresie użytkowania.
7. Umowa zostanie zawarta na okres 48 miesięcy, przy czym
7.1. System musi zostać zainstalowany i oddany do użytkowania w 2013 r. na warunkach określonych w SIWZ;
7.2. Serwis i prace rozwojowe będą się odbywały w pozostałym okresie umowy;
7.3. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie wypłacane:
7.3.1. Jednorazowo po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu;
7.3.2. Za prace serwisowe i rozwojowe, stosownie do ich przebiegu;
8. Fazy realizacji zamówienia
8.1. Zamawiający oczekuje wydzielenia następujących faz:
8.1.1. Faza I – projekt wykonawczy;
8.1.2. Faza II – wykonanie systemu (sprzętowe i programowe);
8.1.3. Faza III – dostawa, montaż i uruchomienie na sali;
8.1.4. Faza IV – serwisowanie i rozwój systemu.
9. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała w siedzibie Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6, w Warszawie.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania niniejszego zamówienia.
11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Kancelaria Senatu Kancelaria Ogólna, ul. Wiejska 6, 00-902 Warszawa, budynek B, wejście BII, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.
Poštovní adresa: ul. Wiejska 6
Obec: Warszawa
PSČ: 00-902
Země: POL
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/05/2013 12:30
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
950,000.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
1,176,520.22 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: TRIAS AVI Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Kabaretowa 21
Obec: Warszawa
PSČ: 01-942
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.