Publications Office of the EU
Francie-Lyon: Opravy a údržba technických stavebních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lyon: Opravy a údržba technických stavebních zařízení

  • Zveřejněno
    20/07/2021
  • Lhůta
    06/09/2021
  • Otevírání nabídek
    07/09/2021
  • Udělení zakázky
    14/12/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
conseil Départemental du Rhône
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
21_bat_ao_031
Popis

les prestations font l'objet d'un accord-cadre mono attributaire, conclu en application de l'article L. 2125-11° et exécuté par émission de bons de commande en application des articles R. 2162-13 et R. 2162-14 du Code de la commande publique.L'accord-cadre comporte un montant maximum de 500 000 euros Ht pour la période initiale du contrat de deux ans mais pas de montant minimum.Ces montants seront identiques en cas d'éventuelle reconduction de l'accord-cadre.La valeur estimée hors Tva indiquée à l'onglet "Quantité ou étendue" comprend toutes les périodes de reconduction

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.rhone.fr/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/09/2021 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: engie Solutions
Poštovní adresa: 127 avenue Barthélémy Buyer
Obec: Lyon
PSČ: 69005
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.