Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Varšava: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    09/09/2017
  • Lhůta
    12/10/2017
  • Otevírání nabídek
    12/10/2017
  • Udělení zakázky
    28/11/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
PL.2012 + Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,803,129.68 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
8,926,538.04 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej (obrót energii elektrycznej/bez jej przesyłu) dla obiektów:
— stadion PGE Narodowy zlokalizowany przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— budynek biurowy przy al. Zieleniecka 1,
— budynek kontenerowy przy al. ks. Józefa Poniatowskiego 1,
— przyłącza na terenie.
Znajdujące się na działce nr 12/1 i nr 12/2 obręb 3-01-01 obręb Praga Południe w Warszawie, w okresie od 1.1.2018 r. do 31.12.2019 r. (24 miesiące).
Zakładane do obliczenia wartości zamówienia zużycie energii elektrycznej wynosi 33 444 MWh (słownie:trzydzieści trzy tysiące czterysta czterdzieści cztery MWh) w okresie 24 miesięcy.
Przewidywana struktura zużycia energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych wg Załącznika nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Rozliczanie za sprzedaną Zamawiającemu energię elektryczną będzie dokonywane na podstawie cyklicznych odczytów (udostępnionych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego – OSD) w trzech grupach taryfowych: B21, C21, C 11 (C12B).
W celu rozliczania kosztów energii elektrycznej zainstalowanych jest 13 układów pomiarowych (łącznie zainstalowano 17 liczników energii elektrycznej – z uwzględnieniem liczników kontrolnych dla Stadionu).
Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia przetargu zobowiązany będzie do prowadzenia bilansowania handlowego Zamawiającego w ramach umowy i nie będzie mu przysługiwało z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie.
Zamawiający oświadcza, że dysponuje tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których na podstawie umowy ma być dostarczana energia elektryczna zakupiona w ramach rozstrzygnięcia niniejszego przetargu.
Zamawiający przyłączony jest do sieci dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o. (OSD). W ramach umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Wykonawca wybrany w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego przetargu zobowiązany będzie do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Procedura zmiany sprzedawcy będzie przeprowadzona po raz drugi. Aktualnym dostawcą energii elektrycznej jest PGE Obrót S.A. w oparciu o umowę, która obowiązuje do 31.12.2017 r.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/10/2017 12:30
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
8,803,129.68 PLN
Konečná hodnota zakázky
8,926,538.04 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: PGE Obrót S.A.
Poštovní adresa: ul. 8-go Marca 6
Obec: Rzeszów
PSČ: 35-959
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.