Publications Office of the EU
Francie-Ivry-sur-Seine: Opravy a údržba zkušebních přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Ivry-sur-Seine: Opravy a údržba zkušebních přístrojů

  • Zveřejněno
    25/08/2023
  • Lhůta
    25/09/2023
  • Otevírání nabídek
    25/09/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
etablissement Français du Sang
Místo plnění
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR10 Île de France
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50412000 Opravy a údržba zkušebních přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
172,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2023EFSIDFR801
Popis

prestation de maintenance préventive et corrective des congélateurs -80°c

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2368144&orgAcronyme=h8j
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/09/2023 17:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
172,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.