Publications Office of the EU
Španělsko-Majadahonda: Činidla a kontrastní látky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Majadahonda: Činidla a kontrastní látky

  • Zveřejněno
    02/02/2018
  • Lhůta
    12/03/2018
  • Otevírání nabídek
    05/04/2018
  • Udělení zakázky
    30/04/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33696000 Činidla a kontrastní látky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
242,347.05 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
157,002.04 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
GCASU 2018-3-FAR
Popis

Dodání gadolinia

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Poštovní adresa: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Obec: Madrid.
PSČ: 28222
Země: ESP
Kontaktní osoba: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/04/2018 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.